Wybierz region

Wybierz miasto

  Chór Cantabille koncertuje - zapraszamy!

  Parafia św. Andrzeja w Ujeździe
  Ujazd, ul. Strzelecka/4

  15:00 Niedziela, 11 stycznia

  • Brak informacji o cenie

  Chór Cantabille, działający w Miejskim Ośrodku Kultury rozpoczyna bardzo pracowity czas - liczne koncerty z pewnością zainteresują mieszkańców naszego miasta i nie tylko.

  Koncert zaplanowano na 11 stycznia w Ujeździe. Nasz chór usłyszymy o godz. 15.00, w parafii św. Andrzeja w Ujeździe.

  18 stycznia - kolejny koncert - tym razem w kościele parafialnym w Cisowej. Tym razem chór ponownie pojawi się w towarzystwie chóru Heimatklang.

  Natomiast 17 stycznia chór "Cantabille" weźmie udział w XV Przeglądzie Kolęd i Pastorałek "Brzeskie kolędowanie - Brzeg 2015".

  Chór "Cantabile" to czterogłosowy chór mieszany, wykonujący repertuar religijny i świecki (pieśni patriotyczne, popularne, ludowe i artystyczne). W czasie swojej 10 letniej historii zdążył już stać się rozpoznawany przez środowisko lokalne. Swoimi występami chór "Cantabile" uświetnia miejskie i powiatowe uroczystości. Jest laureatem Festiwalu Pieśni Patriotycznej

  w Olszance, w roku 2010, cztery lata później na tym samym festiwalu zdobył Grand Prix. Członkami grupy są osoby dorosłe.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Kto to powiedział? Będziesz zaskoczony! TOP cytatów 2018 QUIZ