Wybierz region

Wybierz miasto

  Ferie z MOK-iem 2015

  Dom Kultury "Chemik" - Kino "Chemik"
  Kędzierzyn-Koźle, ul. Al. Jana Pawła II/27, +48 77 480 25 40

  Od 19.01.2015 do 23.01.2015

  • Brak informacji o cenie

  Rozpoczynamy zapisy na półkolonie "Ferie z MOK-iem". W tym roku zajęcia trwają od 19-23 stycznia 2015 r. Na pewno nie będziecie się nudzić!

  „Ferie zimowe z MOKiem” 2015

  oferta Miejskiego Ośrodka Kultury w Kędzierzynie-Koźlu

  Mając na uwadze zbliżający się okres ferii zimowych i wypoczynku zimowego, Miejski Ośrodek Kultury przygotował propozycję atrakcyjnych zajęć w ramach półkolonii zimowych, skierowaną do dzieci, które pozostają w mieście. Podobnie jak w ubiegłym roku oferta zapewnia rozrywkę, spędzenie czasu w sposób zorganizowany jak również opiekę. Zaproszenie na półkolonie zimowe kierujemy do grupy wiekowej 7-13 lat. Odbywać się one będą w ramach jednego turnusu w dniach 19-23.01.2015r. W programie półkolonii planujemy gry i zabawy integracyjno – rekreacyjne, zajęcia edukacyjne związane z bezpieczeństwem i ochroną zdrowia, wyjazd do Parku Wodnego w Tarnowskich Górach, projekcję filmową, zajęcia sportowe, naukę gry w szachy, zajęcia plastyczne, zabawy w sali zabaw, warsztaty z majsterkowania oraz bal karnawałowy.

  W ramach półkolonii zapewniamy dzieciom wyżywienie oraz opiekę wykwalifikowanej kadry pelagicznej, nadzorowaną przez Kuratorium Oświaty.

  Dzieci będą przebywać w placówce wypoczynku (DK „Chemik”) od poniedziałku do piątku, w godzinach od 9.00-15.00, natomiast w przypadku dalszych wyjazdów do czasu powrotu do miasta.

  Koszt uczestnictwa w jednym turnusie został skalkulowany do wysokości 150 zł

  od jednego dziecka.

  Również Kino „Chemik” przygotowuje specjalną ofertę dla dzieci. Stanowić ją będą dodatkowe seanse w godzinach przedpołudniowych oraz możliwość zakupu zniżkowych biletów.

  W ramach odpłatności za półkolonię zapewniamy:

  - wynajmy autokarów

  - wyżywienie dzieci (obiad, napoje)

  - bilety wstępu.

  Ponadto dzieciom zapewniamy opiekę profesjonalnej kadry pedagogicznej, w niewielkich grupach wiekowych (7 - 9 lat oraz 10 - 13 lat).

  Ilość miejsc jest ograniczona i decyduje kolejność zapisu.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Kto to powiedział? Będziesz zaskoczony! TOP cytatów 2018 QUIZ