Wybierz region

Wybierz miasto

  Klub Twórczego Pisania Marty Fox - warsztaty literackie dla młodzieży

  Miejska Biblioteka Publiczna
  Kędzierzyn-Koźle, ul. Rynek/3, +48 77 482 37 80

  10:00 - 14:00 Wtorek, 20 stycznia

  • Wstęp wolny

  Jeśli lubisz czytać, jeśli w chwilach niepokoju wewnętrznego zdarzało Ci się sięgać po pióro, jeśli ciekawią Cię ludzie i motywy ich działań, jeśli znasz jakąś historię, którą chcesz przekazać innym, te zajęcia są dla Ciebie.

  Wszystko już zostało opisane, wszystko już było. Nie było na tym świecie tylko Ciebie i Twojej wrażliwości. Nikt oprócz Ciebie nie przeżył Twojej historii, nikt nie posiada takiej jak Ty kombinacji doświadczeń.

  Miej odwagę wyciągnąć swoje teksty z szuflady. Podziel się nimi, jak kromką chleba z masłem. Skorzystaj z moich doświadczeń.

  Marta Fox

  Zapisy na warsztaty do 15 stycznia w Dziale Instrukcyjno-Promocyjnym MBP pod nr telefonu 77 482 37 80 wew. 29 lub mailowo: promocja@mbpkk.pl.

  Warsztaty bezpłatne. Liczba miejsc ograniczona.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Rok w 2018 w kinie - QUIZ nie tylko dla kinomanów!