Wybierz region

Wybierz miasto

  Świątecznie i rockowo – Finał WOŚP w Kędzierzynie Koźle

  Miejski Ośrodek Kultury - Dom Kultury Koźle
  Kędzierzyn-Koźle, ul. Skarbowa/10, +48 77 405 30 60

  Niedziela, 11 stycznia

  • Brak informacji o cenie

  Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy już 11 stycznia. W tym roku imprezy odbędą się w trzech miejscach: Domu Kultury „Chemik", Domu Kultury „Koźle" i Domu Kultury "Lech".

  Zachęcamy, by wyjść z domu i pojawić się w miejscach, gdzie przygotowaliśmy dla Państwa wyjątkowy program artystyczny.

  Od godziny 14.00 w holu Domu Kultury "Chemik" gra zręcznościowa z atrakcyjnymi nagrodami. Dochód z tej zabawy przeznaczony jest oczywiście na rzecz WOŚP.

  O godzinie 16.00 w sali kinowej Domu Kultury "Chemik" koncert świąteczny pt. „Z wysokiego nieba” w wykonaniu Studia Piosenki MOK. Usłyszymy najpopularniejsze kolędy i pastorałki, które pozwolą nam jeszcze raz przypomnieć sobie magiczny, świąteczny czas.

  Koncertową, rockową scenę WOŚP w Domu Kultury "Koźle" rozpoczynamy o godzinie 17.30 wystąpi zespół "Czwarty", 18.30 zespół "INNI", a o godzinie 20.10 - sceną zawładnie grupa The Messis.

  Muzyka tego zespołu to "mocna nuta z mocnym słowem". Rockowe brzmienie przeplata się z ewangelizacyjnym przesłaniem, które nie pozostawia obojętnym słuchacza.

  Artystyczny program świąteczny, przygotowany wspólnie z Zespołem Szkół Miejskich nr 3 odbędzie się również w Domu Kultury "Lech" w osiedlu Blachownia - początek o godz. 15.00.

  Punktualnie o godz. 20.00 pod Domem Kultury "Koźle" - Światełko do Nieba.

  Bezpłatne wejściówki na te wydarzenia (Koncerty grup: "Czwarty", "INNI", "The Messis", Koncert "Z wysokiego Nieba") do odbioru w kasach kina Chemik i Twierdza.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Kto to powiedział? Będziesz zaskoczony! TOP cytatów 2018 QUIZ