Wybierz region

Wybierz miasto

  Warsztatowe spotkanie autorskie z Dorotą Stasikowską-Woźniak

  Miejska Biblioteka Publiczna
  Kędzierzyn-Koźle, ul. Rynek/3, +48 77 482 37 80

  17:30 Czwartek, 15 stycznia

  • Brak informacji o cenie

  15 stycznia 2015, godz. 17.30 MBP Kędzierzyn-Koźle (Rynek 3)

  Zapraszamy na spotkanie ph. Jak cię widzą tak cię piszą - autoprezentacja, kreowanie wizerunku, wystąpienia publiczne. Warsztatowe spotkanie autorskie z Dorotą Stasikowską-Woźniak - pisarką, dyrektor generalną Dress for Success Poland, ekspertem ds. wystąpień publicznych.

  Dorota Stasikowska-Woźniak – pisarka, trenerka, kreatorka akcji społecznych, specjalistka ds. równouprawnienia kobiet i mężczyzn, autoprezentacji i kreowania wizerunku, scenarzystka i prowadząca programy telewizyjne, konferencje i sesje, głównie kobiece. Autorka m.in. powieści „Kleopatra” i „Portret kobiety wieku zatracenia”, poradników: „Wystąpienia publiczne i kreowanie wizerunku „Jak być nowoczesną damą”, „Savoir-vivre przy stole” „Poradnik nowoczesnej czarownicy”, "W sukience do sukcesu", "Mandragora”. W latach 90. wydawała w Katowicach kwartalnik literacki "Wyrazy". W latach 2009–2012 była założycielką i współwłaścicielką bezpłatnego magazynu dla kobiet „Lady's Club”, a także prowadziła Polski Dom Kreacji. Pisała scenariusze i prowadziła programy telewizyjne (m.in.”Trzecie oko” dla TVP II) i spotkania w Salonie Literackim w Katowicach. Była koordynatorką projektów społecznych i badawczych w Polsce i na świecie (m.in. Banku Światowego), przewodniczącą Krajowej Sieci Tematycznej EQUAL; społeczną pełnomocniczką wojewody śląskiego ds. równego statusu kobiet i mężczyzn, przewodniczącą Rady Programowej TVP Katowice; członkinią Komitetu Sterującego Norweskich Mechanizmów Finansowych. Była założycielską i prezesem takich organizacji jak: Soroptimist International, Śląski Klub Nike i Śląskie Centrum Równych Szans. Jest laureatką nagrody "Bizneswoman roku" za działalność charytatywną. Sprowadziła do Polski i społecznie prowadzi organizację pożytku publicznego.

  Książka "W sukience do sukcesu" Doroty Stasikowskiej-Woźniak oraz Wioletty Uzarowicz, to kompendium wiedzy wizerunkowej nowoczesnej kobiety sukcesu, który pomoże Ci osiągnąć Twoje cele zawodowe, zachowując równocześnie harmonię i równowagę w życiu prywatnym. Ta książka jest o zmianie. Bardziej spektakularnej - zewnętrznej i często głębokiej, a nie zawsze od razu widocznej – wewnętrznej. Pokażemy Ci jak robią to inne, zobaczysz, jak krok po kroku możesz przeprowadzić te zmiany sama. Ponoć u kobiet bardzo często pierwszą oznaką mającej nadejść rewolucji w życiu jest gruntowna zmiana wyglądu. Coś w tym jest, prawda? Metamorfozy pokażą Ci jak bardzo makijaż, fryzura i strój mogą wydobyć i pokazać światu Twoją inną, nową twarz kobiety sukcesu.

  Zapraszamy, wstęp wolny!

  Podczas spotkania będzie można zakupić książki autorki.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Jak dobrą masz pamięć? Co wydarzyło się w roku 2018? QUIZ