Wybierz region

Wybierz miasto

  Wystawa malarstwa Róży Wierzbickiej

  Dom Kultury "Chemik" - Kino "Chemik"
  Kędzierzyn-Koźle, ul. Al. Jana Pawła II/27, +48 77 480 25 40

  Od 10.01.2015 do 31.01.2015

  • Wstęp wolny

  Miejski Ośrodek Kultury zaprasza na wystawę malarstwa Róży Wierzbickiej. Ekspozycję prac członkini grupy artystycznej „Alla Prima”

  przy Uniwersytecie Trzeciego Wieku oraz Klubu Plastyków Nieprofesjonalnych w Kędzierzynie-Koźlu, od piątku można oglądać w Domu Kultury „Chemik” przy al. Jana Pawła II.

  Róża Wierzbicka z zawodu jest pedagogiem. Kilka lat temu, będąc już na emeryturze, zdecydowała się sięgnąć po pędzel i zaczęła zgłębiać tajniki sztuki malarskiej. Fascynuje ją szeroko pojęta natura, a obrazy kwiatów, zwierząt, pejzaże, architekturę i kompozycje abstrakcyjne, wykonuje technikami: akwarela, pastel, olej i akryl.

  Wernisaż w Galerii Sztuk Wszelakich zaplanowano na piątek, na godz. 18. Wstęp wolny. Wystawa czynna będzie do końca stycznia.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Kto to powiedział? Będziesz zaskoczony! TOP cytatów 2018 QUIZ