Dodaj zdjęcie profilowe

avatarKas

Kędzierzyn-Koźle

Przyjdź na spotkanie z fizjoterapeutą!

2015-01-22 11:46:58

Dołącz do programu „Voltaren MAX. Rozruszaj Stawy™” w Kędzierzynie-Koźlu! Przyjdź na spotkanie z fizjoterapeutą! W styczniu w Kędzierzynie-Koźlu rusza ogólnopolski program „Voltaren MAX. Rozruszaj Stawy™”. Powstał on z myślą o Seniorach, którzy chcą walczyć z uporczywym bólem stawów i nadal cieszyć się sprawnością ruchową. Bezpłatne spotkanie z fizjoterapeutami organizowane w Uniwersytecie Trzeciego Wieku w Kędzierzynie-Koźlu ma na celu edukację, w jaki sposób walczyć z dolegliwościami stawowymi za pomocą żelu przeciwbólowego oraz aktywności ruchowej.

Już w styczniu w Kędzierzynie-Koźlu, w ramach programu „Voltaren MAX. Rozruszaj Stawy™” odbędzie się bezpłatne spotkanie edukacyjne dotyczące walki z bólem stawów. Zajęcia poprowadzone przez doświadczonych fizjoterapeutów pokażą Uczestnikom, że wciąż mogą cieszyć się swobodą ruchu. Spotkania obejmować będą wykład prowadzony przez fizjoterapeutę, dr Grażynę Brzuszkiewicz-Kuźmicką – Prezes Mazowieckiego Oddziału Polskiego Towarzystwa Fizjoterapii oraz Mazowieckiego Konsultanta Wojewódzkiego w dziedzinie Fizjoterapii. Podczas spotkania Uczestnicy poznają przyczyny bólu stawów oraz sposoby walki z tą dolegliwością. Następnie odbędą się proste zajęcia ruchowe, obejmujące naukę autorskiego zestawu „12 Ćwiczeń z Voltaren MAX”, opracowanego przez Polskie Towarzystwo Fizjoterapii. Na uczestników czekają także materiały edukacyjne, w tym – Voltaren MAX. Poradnik o Zdrowiu Stawów.
W ramach programu uruchomiono także Mobilne Centrum Informacji Voltaren MAX Bus, a w nim m.in.: bezpłatne porady fizjoterapeutów! Centrum będzie dostępne dla chętnych przez cały dzień w miejscu spotkania – przy Uniwersytecie Trzeciego Wieku w Kędzierzynie-Koźlu.

Jeżeli i Ty zmagasz się z codziennym bólem stawów i masz ukończone 60 lat, koniecznie przyłącz się do programu „Voltaren MAX. Rozruszaj Stawy™”. Nie musisz zabierać ze sobą maty do ćwiczeń. Wystarczy, że pojawisz się w wygodnym stroju sportowym w podanym poniżej terminie.
Zajęcia – wykład oraz ćwiczenia odbędą się:

29 stycznia (czwartek) godz. 10:00
Miejski Ośrodek Kultury,
ul. Al. Jana Pawła II 27,
47-220 Kędzierzyn-Koźle

Jesteś na profilu Kas - stronie mieszkańca miasta Kędzierzyn-Koźle. Materiały tutaj publikowane nie są poddawane procesowi moderacji. Naszemiasto.pl nie jest autorem wpisów i nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanej informacji. W przypadku nadużyć prosimy o zgłoszenie strony mieszkańca do weryfikacji tutaj