Przeglądaj galerię za pomocą strzałek na klawiaturze
Przesuń zdjęcie palcem
Bramki: 0-1 Mateus Gama - 12., 0-2 Rakowski - 37., 1-2...

BS Leśnica 4 liga piłkarska. Raporty i strzelcy goli [11. KOLEJKA]

Olimpia Lewin Brzeski - LZS Starowice Dolne 1-4 (1-2)

Bramki: 0-1 Mateus Gama - 12., 0-2 Rakowski - 37., 1-2 Witkowski - 41., 1-3 M. Raś - 46. 1-4 Mateus Gama - 58. Olimpia Lewin Brzeski: Czarnik - Moczko, Adasik, Antkowiak (75. Kucharski), Witkowski - P. Mendak (63. Kęska), Vinicius, Dykus, Taraciński (46. Węgłowski), Jankowski - Fabiszewski. Starowice: Fesser - M. Raś (70. K. Raś), Grądowski, Joao, Rakowski - Ściański (59. Helder), Pietrakowski, Raul Silva, Kaique - Nowosielski (80. Rzepka), Mateus Gama. Żółte kartki: Helder, M. Raś. Kluczowe wydarzenia: Początek meczu należał do gości, którzy dośc szybko objęli prowadzenie. Wówczas to jednak obudzili się miejscowi i już do końca pierwszej połowy sprawiali lepsze wrażenie. Zdobyli też gola, ale jako że wcześniej stracili drugiego, to do przerwy przegrywali. Stracili także gola z szatni, a gdy się odkryli zostali skontrowani i było po zawodach. Marcin Raczkowski, trener Olimpii : W pierwszej połowie prezentowaliśmy się całkiem dobrze, jednak rywal był skuteczniejszy. Potem jednak wyszła nasza największa bolączka, czyli po zmianie stron zostaliśmy w szatni i goście od razu zdobyli gola. Te bramki to też raczej z naszej winy. Znowu tracimy gole po głupich błędach, które nie przystoją nawet w rozgrywkach trampkarzy. Jakub Reil, trener Starowic: Z jednej strony powinniśmy wygrać wyżej, ale z drugiej to wcale nie zagraliśmy dobrego meczu. Wręcz tydzień temu gdy przegraliśmy z Po-Ra-Wiem prezentowaliśmy się lepiej. Teraz był jakiś problem ze skupieniem, koncentracją. Stąd tez może ten brak skuteczności. W drugiej połowie już było na plus, ale i tak powinniśmy prezentować się lepiej.

Kwiaty czy słodycze? Sprawdź, jakie prezenty najczęściej kupujemy na Dzień Matki