Polecamy

Rok 2009 © Daniel Polak
[1/10]

Najbardziej wstrząsajace zbrodnie w historii Kędzierzyna-Koźla. "Do dziś pamiętam zabójstwo 5-letniej Martyny"- przyznaje były policjant

Rok 2009. Nastoletni sprawca rozłupał skroń ofiary nożyczkami.
17-letni Sławomir (na zdjęciu) i jego 13-letni kolega Daniel spotykali się w mieszkaniu 45-letniego Mirona F. Pewnego razu trójka znajomych miała się pokłócić o papierosy i pieniądze na piwo. W pewnym momencie Sławomir, który był wyjątkowo wybuchowym chłopakiem, złapał za nóż i uderzył nim Mirona F. Potem rozłupał mu jeszcze skroń nożyczkami. W śledztwie przyznał, że był bardzo zdenerwowany faktem, że 45-latek nie chce sponsorować imprezy. Darek w tym czasie kopał i bił pięściami Mirona. Kiedy zorientowali się, że nie żyje, uciekli z mieszkania. Już drugiego dnia wpadli w ręce policji. Policjanci i sąsiedzi byli zszokowani, że sprawcami tak brutalnej zbrodni byli nastolatkowie.

Była próba dokonania zbrodni doskonałej i brutalny mord na małym dziecku. Rodzinne sprzeczki zakończone śmiercią i brutalne napady rabunkowe. Dla zatarcia śladów sprawcy chcieli nawet w jednym przypadku pozbawić życia... kilkaset osób.

Najnowsze wiadomości

reklama