Znasz wynik, strzelców bramek ? Pisz: 668-294-345 (T-Mobile), mail: [email protected]
PUCHAR POLSKI NA SZCZEBLU PODOKRĘGU BYDGOSZCZ - I RUNDA
Sobota, 1 sierpnia 2015 r.
Fala Świekatowo - Unia/Drobex Solec Kujawski 0:3 (0:0)
Bramki: Rafał Kubacki (54), Dawid Janicki (65), Jakub Środa (79)
[13.00] sędziuje: Bartosz Kosiak (Bydgoszcz)
Wisła Fordon - Chemik Bydgoszcz 3:14 (0:7)
Bramki: Bartosz Łoś, Maciej Hemerling, Paweł Zagajewski - Adam Kardasz (osiem), Robert Kawałek (dwie), Damian Tokarski, Patryk Wojciechowski, Szymon Maziarz, Paweł Olszewski.
[14.00] sędziuje: Łukasz Damski (Tryszczyn)
Myśliwiec Gostycyn - Wda II Świecie/Strażak Przechowo 4:1 (2:0)
Bramki: Patryk Bloch 2 (15, 33), Bartosz Kowalewski (61), Paweł Bloch (74) - Bagiński (49)
[17.00] sędziuje: Sebastian Borkowski (Bydgoszcz)
Kamil Drygas nowym kapitanem Zawiszy
Victoria Koronowo - Czarni Nakło nad Notecią 3:5 (0:5)
Bramki: Piotr Miś (dwie), Maciej Lazarek - Kamil Wisiorek, Łukasz Bzdawka (po dwie), Michał Wisiorek.
[17.00] sędziuje: Sławomir Winiecki (Zamość)
Hermes Radłowo - Piast Złotniki Kujawskie 1:6 (0:4)
Bramki: Dariusz Prokop (71) - Marcin Skonieczka 2 (3, 42), Piotr Ziółkowski (30), Adam Bujak (6), Lucky Junior Ekwueme (60), Dawid Jastrzębski (78)
[17.00] sędziuje: Robert Jędrzejczak (Ściborze)
Kujawianka Strzelno - Noteć Gębice 3:2 po dogrywce (2:2 po 90', 1:1 po 45')
Bramki: Tomasz Warzecha 3 (31 - karny, 53, 104 - karny) - Szymon Moszkowicz (34), Jacek Koziej (70)
[17.00] sędziuje: Bartosz Kaszyński (Bydgoszcz)
Goplania Inowrocław - Unia Janikowo 1:6 (0:1)
Bramki: Krzysztof Sobczak (79) - Dominik Jelonek 2 (54, 66 - karny), Patryk Straszewski 2 (59, 88), Kacper Kumor (28), Damian Brończyk (61)
[17.00] sędziuje: Jacek Jędrzejczak (Rzepowo)
Tęcza Wiąg - Pomorzanin Serock; mecz się nie odbył - goście nie stawili się na zawody
[17.30] sędziuje: Janusz Pajonkowski (Śliwice)
Start Pruszcz Pomorski - KS Łochowo 2:4 (1:2)
Bramki: Paweł Płotkowski (38), Damian Miłkowski (57) - Sikora (26), ? (34), ? (65), ? (83)
[17.30] sędziuje: Krzysztof Kanclerz (Bydgoszcz)
Rawys KAN-BOR Raciąż - Zawisza II Bydgoszcz 2:4 (0:3)
Bramki: Pasiński, Madej - Krystian Born 2 (4, 50), Michał Cywiński (7, karny), Dominik Brożek (39)
[18.00] sędziuje: Wojciech Nagaj (Wiele)
Niedziela, 2 sierpnia 2015 r.
LZS Grochowiska Księże - Sparta Janowiec Wielkopolski 1:6 (0:2)
Bramki: Marcin Sytek - Mateusz Głowski (cztery), Jakub Wiśniewski, Arkadiusz Cichy.
Kolorowi Krusza Zamkowa - Notecianka Pakość 0:5
Bramki: Przemysław Swojnóg, Michał Szot - po dwie, Mikołaj Bednarek.
BEDS.pl Bydgoszcz - Budowlany KS Bydgoszcz 0:5
[12.00] sędziuje: Daniel Mateusiak (Szubin)
Orion Dziewierzewo - Szubinianka Szubin 1:8 (1:1)
Bramki: Dobosz - Wesołek (trzy), Machowski, D. Bogusz, K. Zajdlewicz, Cegiełka, Klimowicz.
[13.00] sędziuje: Rafał Podlewski (Izdebno)
Noteć Łabiszyn - Pogoń Mogilno 4:0 (2:0)
Bramki: Kamil Kala 2 (20, 90+1), Wojciech Lewandowski (32), Paweł Witwicki (73)
[16.00] sędziuje: Mirosław Oparczyk (Zamość)
Łokietek Wierzchucin Królewski/Wskitno - Gryf Sicienko 0:7 (0:2)
Bramki: Sitarek 5 (32, 65, 77, 79, 87), A. Woźniak 2 (40, 63 - karny)
[16.00] sędziuje: Łukasz Boiński (Sadki)
Zieloni Zalesie - Dąb Barcin 1:3 (1:1)
Bramki: Bartosz Szczukowski - Jarosław Plewa (dwie), Jakub Trześniewski.
[16.30] sędziuje: Dariusz Drozd (Bydgoszcz)
Unia Leszcze - Gopło Kruszwica 1:3 (0:1)
Bramki: Grzegorz Ulewicz - Mikołaj Ruta, Krzysztof Kozłowski, Mikołaj Kurtysiak.
[17.00] sędziuje: Szymon Lewandowski (Pakość)
Wisła Gruczno - Wisła Nowe 0:7 (0:2)
Bramki: B. Rybicki (dwie), D. Górski, Ł. Filip, P. Reszke, Sz. Marks, B. Gorcyński.
[17.00] sędziuje: Mariusz Burda (Bydgoszcz)
Wisła Strzelce Górne - Tucholanka/Hydrotor Tuchola 2:4 (1:2)
Bramki: Bandyszewski (34), Syczewski (53) - Dończyk (25), Renkiewicz (27), Szyca (65), Grabowski (79)
[17.00] sędziuje: Marcin Nowakowski (Bydgoszcz)
Gwiazda Bukowiec - Polonia Bydgoszcz 1:3 (1:0)
Bramki: Grzegorz Gliazik - Jacek Szczap, Artur Kraft, Michał Stolarski.
[17.00] sędziuje: Radosław Papierowski (Świecie nad Wisłą)
FUKS Wielowicz - Tor Laskowice Pomorskie 4:6 po dogrywce (2:4 po 105', 2:2 po 90', 1:0 po 45')
Bramki: Grochowski 3 (84, 110, 112 - karny), Niemczyk (15) - Szulkowski (52), Macura (88), samobójcza (95), Jaśniewski (105), Nieściur (106), Gładek (119)
[17.00] sędziuje: Szymon Raniszewski (Bydgoszcz)
Wolny los: Cuiavia Inowrocław, Unia Gniewkowo.
PUCHAR POLSKI NA SZCZEBLU PODOKRĘGU TORUŃ - I RUNDA
Piątek, 31 lipca 2015 r.
Olimpia II Grudziądz - Chełminianka Chełmno 0:2 (0:1)
Bramki: Karol Bednarz (7), Wojciech Ernest (38)
[17.00]; sędziuje:
Sobota, 1 sierpnia 2015 r.
Radzynianka Radzyń Chełmiński - ROL.KO Konojady 0:3 (0:0)
Bramki: Solonynko 2 (50, 61), Piskorski (85, karny)
[16.00] sędziuje: Mikołaj Chromiński (Ciechocinek)
Victoria Czernikowo - Promień Kowalewo Pomorskie 2:3 po dogrywce (2:2 po 90', 1:2 po 45')
Bramki: D. Adamski, S. Paradowski - D. Ciepliński (dwie), B. Olkowski.
[16.00] sędziuje: Krzysztof Kaczmarek (Toruń)
Legia Chełmża - Mustang Ostaszewo 4:1 (0:1)
Bramki dla Legii: Bartosz Szprenglewski - dwie, Michał Lewandowski, Daniel Stolkowski - M. Owczarczyk.
[16.00] sędziuje: Tomasz Reszke (Nowe)
Zamek Bierzgłowski - Stal Grudziądz 3:5 (2:0)
Bramki: K. Bieńkowski, M. Antczak, Łukasz Walter - Andrzej Szczepański, Tomasz Rybik - po dwie, Marcin Dąbrowski.
[16.00] sędziuje: Piotr Drogowski (Ciechocinek)
Tartak Klamry - Pomowiec Kijewo Królewskie 3:0 (1:0)
Bramki: Tautrieb, Beszczyński, Gierszewski.
[16.00] sędziuje: Jerzy Rolbiecki (Toruń)
Wisła/Hacom Pędzewo - Sokół Radomin 1:4
Bramki: K. Czajkowski, S. Szyjkowski, R. Stefański, M. Piotrowski.
[16.00] sędziuje: Paweł Polikowski (Chełmża)
Flisak Złotoria - Naprzód Jabłonowo Pomorskie 2:7 (0:3)
Bramki: Piotr Nowicki (dwie) - Grzegorz Bała (cztery), R. Klonowski, M. Rupiński, D. Magalski.
[16.00] sędziuje: Patryk Piluś (Toruń)
Iskra Ciechocin - Drwęca Golub-Dobrzyń 10:1
Bramki: K. Falkowski (trzy), M. Modrzejewski (dwie), A. Wieczyński, S. Nurkowski, M. Wróblewski, R. Piotrowski, D. Niburski (samobójcza) -
[16.00] sędziuje: Dariusz Orzechowski (Brodnica)
Zryw Wrocki - Cyklon Kończewice 0:2 (0:0)
Bramki: Daniel Szczodrowski - dwie.
[16.00] sędziuje: Łukasz Kozłowski (Grudziądz)
Obok spotkań Pucharu Polski, drużyny z Kujaw i Pomorza rozgrywały także w ten weekend )oraz w trakcie tygodnia) ostatnie mecze kontrolne, przed startem ligowych rozgrywek K-PZPN.
Olimpia Olsztynek - Sparta Brodnica 2:2 (2:0)
Bramki dla Sparty: Kretkowski, Szymański.
Lech Rypin - Błękitni Gąbin 3:0
Bramki: Łukasz Waligóra, Adam Lisiecki, Martyn Trędewicz.
Zdrój Ciechocinek - Wzgórze Raciążek 8:1 (4:1)
Bramki dla Zdroju: Daniel Matuszak - cztery, Jarosław Krzyżanowski, Artur Smykowski, Mateusz Parzybut, Krystian Kajak.
Błękitni Podwiesk - Pomowiec Kijewo Królewskie 2:3 (0:2)
Bramki dla Pomowca: Wojciech Domagalski, Marcin Tarka, Dawid Murawski.
Cuiavia Inowrocław - Wda Świecie 3:1 (2:1)
Bramki: Michał Kruszczyński (dwie), Sebastian Hulisz - Karol Maliszewski.
Unia Gniewkowo - Piast Złotniki Kujawskie 0:3
Unia Gniewkowo - Mikrus Szadłowice 4:3 (1:1)
Bramki dla Unii: Mateusz Jadach, Dawid Borkowski, zawodnik testowany, Kamil Grzegorek.
Myśliwiec Gostycyn - Sparta Bydgoszcz 6:0 (2:0)
Bramki: Patryk Tybura - trzy, Paweł Błoch - dwie, Bartosz Kowalewski.
Radzynianka Radzyń Chełmiński - Olimpia Grudziądz/Junior Starszy 2:2
Elana Toruń - Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 1:1
Budowlany KS Bydgoszcz - KS Łochowo 4:1 (1:0)
Bramki dla BKS: Paweł Dudzik, Maciej Góralski, zawodnik testowany, Robert Rydzyński.
KKP Bydgoszcz - Stomil Olsztyn 4:2 (3:1)
Bramki dla KKP: Ilona Raczkowska - dwie, Kornelia Okoniewska, Karolina Bietracka.
Start Warlubie - Bałtyk Gdynia 0:0
Powrót reprezentacji z Walii. Okęcie i kibice
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?