Spis treści
14. kolejka 4. ligi kujawsko-pomorskiej - zapis relacji na żywo
Niedziela 29 października 2023
Chełminianka Chełmno - Noteć Łabiszyn 0:2 (0:0)
Informuje Rafał Dobrowolski
CHEŁMINIANKA: M. Kijewski - Zieliński, Misiaszek, Gross, Wiśniewski, Szpankiewicz, Majorek, Szymański, Skowroński, Cieślik, Węgierek
NOTEĆ: Bagiński - Krajewski, Wisz, Kostiuk, Kaniecki, Raczkowski, Rudakov, Bakuniak, Czesiński, Winiecki, Słowiński
12:00 - Michał Sander (Winiecki, Oparczyk)
1 - od środka goście
15 - 0:0
25 - 0:0
27 - Szymon Szymański w słupek Noteci
35 - 0:0
37 - Dawid Szpankiewicz czerwona kartka (druga żółta) - gospodarze w osłabieniu
38 - czerwona kartka dla trenera Szulca (Chełminianka)
45 - przerwa, 0:0
60 - 0:0
GOOOL 66 - Grzegorz Kaniecki 0:1. To 40 bramka w tej kolejce (tyle samo padło rekordowej dotychczas w 2. kolejce). Asysta Oskar Raczkowski
68 - Paweł Zieliński w poprzeczkę Noteci
70 - 0:1
GOOOL 75 - Kacper Czesiński 0:2. Asysta Mateusz Krajewski
85 - 0:2
90 - czerwona kartka Hubert Cieślik. Chełminianka kończy w 9.
90 - koniec
Sobota 28 października 2023
Lech Rypin - Pogoń Mogilno 5:1 (3:0)
LECH: Ambrochowicz - Lewandowski, Rybka, Baranowski, Sternicki, Śmigrodzki, Listkowski, Krajewski, Majewski, Dąbrowski, Kolbus
POGOŃ: Paweł Mroziński - Drzazgowski, Kruszewski, Kaliski, Nowaczyk, Jagielski, Mrówczyński, Delekta, M. Rościszewski, Boiński, N. Rościszewski
14:00 - Maciej Lanckowski (Sadowski, Borowicz)
1 - od środka Pogoń
4 - strzał zawodnika gości z kąta, prosto w Ambrochowicza
10 - 0:0
GOOOL 17 - Wiktor Majewski 1:0. Po zagraniu z rzutu rożnego Marcina Baranowskiego
30 - 1:0
GOOOL 35 - Bartłomiej Śmigrodzki 2:0. Asysta Wiktor Majewski
GOOOL 37 - Wiktor Majewski 3:0. Asysta Kamil Sternicki. Bramka nr 450 w tym sezonie
42 - strzał gości, obok słupka Lecha
45 - 3:0, przerwa
GOOOL 46 - Adam Kozłowski 3:1. W 12 sekundzie drugiej połowy, w przerwie wszedł za Nowaczyka
GOOOL 56 - Julian Kolbus 4:1, z rzutu wolnego
GOOOL 61 - Julian Kolbus 5:1. Asysta Bartłomieja Śmigrodzkiego
62 - groźny strzał gości, broni Ambrochowicz
70 - 5:1
73 - Łapkiewicz obok słupka, w idealnej sytuacji, po składnej akcji Lecha
77 - Kolbus w boczna siatkę, stuprocentowa okazja Lecha
79 - Rybka głową niecelnie
83 - Ambrochowicz broni groźny strzał gości
84 - stuprocentowa okazja Pogoni, tylko rzut rożny
90 - 3 minuty doliczone
90+3 - koniec, 5:1
Unia Wąbrzeźno - Łokietek Brześć Kujawski 1:2 (0:1)
Informuje Wiktor Kaczmarek
14:00 - Radosław Papierowski (Pajonkowski, Przewozik)
15 - 0:0
25 - 0:0
30 - 0:0
GOOOL 43 - Kacper Orliński 0:1
45 - 0:1, przerwa
GOOOL 50 - Kacper Wienconek 0:2
52 - Jakub Kosztowny czerwona kartka (druga żółta). Goście w osłabieniu
GOOOL 65 - Konrad Sztuka 1:2
70 - 1:2
85 - 1:2
90 - koniec
Pomorzanin Toruń - Wda Świecie 1:4 (1:3)
Informuje Michał Partyka
POMORZANIN: Ryba - Roesler, Lewicki, Piątkowski, Chojnacki, Piątkowski, Wołk, Sajda, Brojanowski, Detyna, Wiwatowski
WDA: Zapała - Wypij, Rybacki, Kubiak, Kalitta, Kozłowski, Januszewski, Adamczyk, Majka, Droż, Ratkowski
11:00 - Piotr Kośmider (Podlewski, Błaszczyk)
1 - gospodarze od środka
GOOOL 10 - Jakub Ratkowski 0:1. Asysta Tymoteusz Majka
GOOOL 20 - Michał Kalitta 0:2 z rzutu karnego. Faulowany był Oskar Januszewski. Rzut karny numer 50 w tym sezonie. 40 wykorzystany
GOOOL 22 - Michał Kalitta 0:3. Bramka nr 17 w tym sezonie. Asysta Damian Rybacki
30 - 0:3
GOOOL 42 - Mikołaj Roesler 1:3
45 - 1:3, przerwa
46 - goście od środka
55 - 1:3
GOOOL 62 - Marcin Droż 1:4. Głową po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Tymoteusza Majki
66 - Tymoteusz Majka (Wda) - żółta kartka
80 - 1:4
90 - minimum 3 minuty doliczone
90+3 - koniec
Pol-Osteg Pomorzanin Serock - Kujawianka Izbica Kujawska 5:1 (4:0)
Informują Artur Polasik, Mariusz Krzyżanowicz
POMORZANIN: Gibas, Garczewski, Kordyla, Rzepecki, Mik, Wołczek, Gorzycki, Świątek, P. Zieliński, Semeniuk, Szal.
KUJAWIANKA: Junkiert - Kaczmarek, Tabaka, Ueno, Walerowicz, Mielczarek, Wodziński, Łojewski, Zawadzki, Galanciak, Kuropatwiński.
11:00 - Szymon Szczepkowski (Czapiewski, Ignatowski)
1 - gospodarze od środka
GOOOL 12 - Radosław Mik 1:0
GOOOL 15 - Oskar Semeniuk 2:0
GOOOL 17 - Oskar Semeniuk 3:0
25 - 3:0
GOOOL 37 - Krzysztof Szal 4:0
45 - 4:0, przerwa
50 - 4:0
55 - najpierw w sytuacji sam na sam Szal trafia w słupek, później Mik głową obok bramki
GOOOL 60 - Oskar Semeniuk 5:0. Hat-trick. 11 w tym sezonie 4. ligi
77 - 5:0
80 - 5:0
GOOOL 90+1 - Oleg Tabaka 5:1
90+2 - koniec
Start Pruszcz - Sparta Brodnica 5:3 (1:1)
Informuje Dawid Anaszewicz
START: Ossowski - Górzyński, Stasikowski, Czerwiński, Frankiewicz, Mizdalski, Zbiranek, Duma, Chernushkin, Czarnowski, Karbowski
SPARTA: Wiśniewski - Hinz, Mosakowski, Gajkowski, Janczak, Brendon, Domżalski, Brzóska, Bojar, Argalski, Tuptyński
12:00 - Szymon Rutkowski (Kosmal, Sobczak)
1 - goście od środka
5 - pierwszy strzał gości Grzegorz Domżalski broni Karol Ossowski
5 - żółta kartka dla gracza gospodarzy - Maciej Górzyński
8 - rzut rożny dla gości
10 - 0:0
20 - 0:0
23 - rzut rożny dla gości
33 - strzał Karbowski broni bramkarz gości
35 - 0:0
40 - 0:0
GOOOL 43 - Dmytro Chernushkin 1:0. Piękna akcja gospodarzy. Asysta Mateusza Zbiranka
45 - 2 minuty doliczone
GOOOL 45+2 - Mateusz Brzóska 1:1. Piękny strzał z rzutu wolnego z 20 metrów
45+2 - przerwa, 1:1
46 - W przerwie jedna zmiana wśród gospodarzy , schodzi Norbert Frankiewicz a w jego miejsce wchodzi Piotr Wójcik
46 - Start od środka
50 - 1:1
59 - strzał z rzutu wolnego Mateusza Brzóski i z trudem broni bramkarz gospodarzy
GOOOL 62 - Mateusz Zbiranek 2:1. Asysta Dmytro Chernushkin
GOOOL 66 - Jakub Krukowski 3:1. 30 sekund po wejściu na boisku podwyższa prowadzenie gospodarzy
GOOOL 68 - Jakub Krukowski 4:1. Dublet w dwie minuty, co za wejście!
GOOOL 70 - Maciej Tuptyński 4:2
74 - strzał Damiana Stasikowskiego broni bramkarz gości
77 - żółta kartka Damian Stasikowski, za przerwanie kontrataku gości
85 - 4:2
GOOOL 88 - Bartosz Kaczyński 4:3. Goście łapią kontakt
GOOOL 90 - co najmniej 4 minuty doliczone
GOOOL 90+2 - Jakub Krukowski 5:3. Hat-trick
90+3 - koniec
Lider Włocławek - Cuiavia Inowrocław 1:5 (1:1)
Informuje Piotr Kwiatkowski
12:00 - Damian Dorn (Górecki, Mrozek)
CUIAVIA: Szymon Raczek - Dominik Kowalski, Mateusz Wiśniewski, Kacper Maciejewski, Jakub Nowakowski, Wiktor Majchrzak, Mariusz Kryszak, Szymon Maziarz, Oliver Zaręba, Dominik Kulak, Łukasz Chruścicki.
1 - goście od środka
5 - 0:0
10 - 0:0
27 - 0:0
GOOOL 30 - Łukasz Chruścicki 0:1
GOOOL 32 - Tomasz Madej 1:1
40 - 1:1
45 - 1:1, przerwa
46 - Lider od środka
48 - Madej w słupek Cuiavii
GOOOL 59 - Łukasz Chruścicki 1:2
GOOOL 75 - Łukasz Chruścicki 1:3. Hat-trick
GOOOL 84 - Oliver Zaręba 1:4
GOOOL 85 - Patryk Wiśniewski 1:5
90 - koniec
Chemik Moderator Bydgoszcz - Tłuchowia Tłuchowo 1:0 (0:0)
Informują Dominik Malicki, Kazimierz Grzywiński
CHEMIK: Łęt - Włosiński, Adamenko, Kochmański, Gożdzikowski, Chęś, Klatecki, Majerski, Strzyżewski, Czesiński, Perliński
TŁUCHOWIA: Mikołajczak - Domański, Cichowlas, Bieńkowski, Cichosz, Ferreira, Klepczyński, Czerwiński, Kieplin, Lubak, Ie
12:00 - Marcin Olejniczak (Konieczny, Kowalik)
5 - 0:0
10 - 0:0
15 - 0:0
20 - 0:0
30 - 0:0
40 - 0:0
45 - 0:0, przerwa
50 - 0:0
55 - 0:0
60 - 0:0
70 - 0:0
80 - 0:0
GOOOL 86 - Patryk Perliński 1:0. Asysta debiutanta Gogolińskiego
90 - koniec, 11 mecz na zero Chemika!
Orlęta Aleksandrów Kujawski - Polonia Bydgoszcz 4:0 (2:0)
ORLĘTA: Dziwulski - Wojnowski, Ollivierre, Krajewski, Brzeziński, Kasaira, Czułkowski, Maciąg, Witucki, Fido, Michałkiewicz
POLONIA: Ostrowski - Nowicki, Frasz, Marczyński, Dąbek, Bereznowski, Sieradzki, Olejniczak, Andrzejewski, Łotoszyński, Piskorski
12:30 - Łukasz Zasada (Tybińkowski, Augustyniak)
5 - 0:0
15 - 0:0
20 - 0:0
GOOOL 23 - Łukasz Witucki 1:0
GOOOL 33 - Szymon Michałkiewicz 2:0
45 - 2:0, przerwa
60 - 2:0
GOOOL 73 - Artem Osmolovskiy 3:0. Głową
80 - 3:0
GOOOL 89 - Hubert Maciąg 4:0
90+1 - koniec
Mecz 12. kolejki Pomorzanin Toruń - Sparta Brodnica (0:0) został zweryfikowany jako walkower 0:3 w związku z grą Kacpra Centkowskiego. Piłkarz Pomorzanina w czwartek zagrał w meczu juniorów (55 minut), a w sobotę 12 minut w spotkaniu seniorów. Jednak nie minęło 48 godzin między tymi występami i zgodnie z regulaminem rozgrywek mecz został zweryfikowany i punkty przyznano Sparcie.
Tabela po 14. kolejce 4. ligi kujawsko-pomorskiej
- Wda Świecie 14 39 44-10
- Chemik Bydgoszcz 14 34 36-5
- Start Pruszcz 14 32 41-15
- Lech Rypin 14 26 28-16
- Tłuchowia Tłuchowo 14 25 31-15
- Unia Wąbrzeźno 14 23 15-16
- Pomorzanin Serock 14 22 27-17
- Cuiavia Inowrocław 14 22 27-18
- Orlęta Aleksandrów Kuj. 14 22 27-25
- Sparta Brodnica 14 20 33-30
- Pogoń Mogilno 14 17 38-27
- Łokietek Brześć Kuj. 14 17 22-26
- Noteć Łabiszyn 14 15 22-34
- Kujawianka Izbica Kuj. 14 13 20-34
- Polonia Bydgoszcz 14 12 21-28
- Chełminianka Chełmno 14 12 14-37
- Pomorzanin Toruń 14 3 9-57
- Lider Włocławek 14 3 13-58
Strzelcy 14. kolejki 4. ligi
Pomorzanin Toruń - Wda Świecie 1:4 (1:3)
Bramki: Mikołaj Roesler (42) - Jakub Ratkowski (10), Michał Kalitta 2 (20, karny, 42), Marcin Droż (62, głową)
Pol-Osteg Pomorzanin Serock - Kujawianka Izbica Kujawska 5:1 (4:0)
Bramki: Oskar Semeniuk 3 (15, 17, 60), Radosław Mik (12), Krzysztof Szal (37) - Oleg Tabaka (90+1)
Start Pruszcz - Sparta Brodnica 5:3 (1:1)
Bramki: Jakub Krukowski 3 (66, 68, 90+2), Dmytro Chernushkin (43), Mateusz Zbiranek (62) - Mateusz Brzóska (45+2, wolny), Maciej Tuptyński (70), Bartosz Kaczyński (88)
Lider Włocławek - Cuiavia Inowrocław 1:5 (1:1)
Bramki: Tomasz Madej (32) - Łukasz Chruścicki 3 (30, 59, 75), Oliver Zaręba (84), Patryk Wiśniewski (85)
Chemik Moderator Bydgoszcz - Tłuchowia Tłuchowo 1:0 (0:0)
Bramka: Patryk Perliński (86)
Orlęta Aleksandrów Kujawski - Polonia Bydgoszcz 4:0 (2:0)
Bramki: Łukasz Witucki (23), Szymon Michałkiewicz (33), Artem Osmolovskiy (73), Hubert Maciąg (89)
Lech Rypin - Pogoń Mogilno 5:1 (3:0)
Bramki: Wiktor Majewski 2 (17, 37), Bartłomiej Śmigrodzki (35), Julian Kolbus 2 (56, wolny, 61) - Adam Kozłowski (46)
Unia Wąbrzeźno - Łokietek Brześć Kujawski 1:2 (0:1)
Bramki: Konrad Sztuka (65) - Kacper Orliński (43), Kacper Wienconek (50)
Chełminianka Chełmno - Noteć Łabiszyn 0:2 (0:0)
Bramki: Grzegorz Kaniecki (66), Kacper Czesiński (75)
Klasyfikacja strzelców po 14. kolejce 4. ligi
- Michał Kalitta (Wda Świecie) - 17
- Patryk Perliński (Chemik Moderator Bydgoszcz) - 14
- Mateusz Zbiranek (Start Pruszcz) - 10
- Dawid Kieplin (Tłuchowia Tłuchowo) - 9
- Oskar Semeniuk (Pomorzanin Serock) - 9
- Bartosz Czerwiński (Start Pruszcz) - 8
- Brendon Pereira (Sparta Brodnica) - 8
- Maciej Tuptyński (Sparta Brodnica) - 8
- Norbert Rościszewski (Pogoń Mogilno) - 8
- Adam Kozłowski (Pogoń Mogilno) - 8
- Grzegorz Adamski (Noteć Łabiszyn) - 8
- Damian Rybacki (Wda Świecie) - 6
- Jakub Krukowski (Start Pruszcz) - 6
- Bartłomiej Świątek (Pomorzanin Serock) - 6
- Arkadiusz Piskorski (Polonia Bydgoszcz) - 6
- Piotr Mroziński (Pogoń Mogilno) - 6
- Łukasz Chruścicki (Cuiavia Inowrocław) - 6
- Dawid Marciniak (Tłuchowia Tłuchowo) - 5
- Maciej Górzyński (Start Pruszcz) - 5
- Dmytro Chernushkin (Start Pruszcz) - 5
- Wiktor Mrówczyński (Pogoń Mogilno) - 5
- Łukasz Witucki (Orlęta Aleksandrów Kujawski) - 5
- Damian Kacperski (Łokietek Brześć Kujawski) - 5
- Paweł Lewandowski (Lech Rypin) - 5
- Paweł Słaby (Wda Świecie) - 4
- Oskar Januszewski (Wda Świecie) - 4
- Jakub Ratkowski (Wda Świecie) - 4
- Jakub Nowak (Unia Wąbrzeźno) - 4
- Alan Czerwiński (Tłuchowia Tłuchowo) - 4
- Grzegorz Domżalski (Sparta Brodnica) - 4
- Adam Łotoszyński (Polonia Bydgoszcz) - 4
- Mikołaj Winiecki (Noteć Łabiszyn) - 4
- Szymon Bołkowiec (Łokietek Brześć Kujawski) - 4
- Kacper Wienconek (Łokietek Brześć Kujawski) - 4
- Martyn Trędewicz (Lech Rypin) - 4
- Julian Kolbus (Lech Rypin) - 4
- Wiktor Majewski (Lech Rypin) - 4
- Łukasz Pikalski (Chemik Moderator Bydgoszcz) - 4
- Konrad Sztuka (Unia Wąbrzeźno) - 3
- Bartosz Kaczyński (Sparta Brodnica) - 3
- Jakub Sajda (Pomorzanin Toruń) - 3
- Antoni Chylewski (Pomorzanin Serock) - 3
- Oksar Andrzejewski (Polonia Bydgoszcz) - 3
- Maciej Sieradzki (Polonia Bydgoszcz) - 3
- Mateusz Rościszewski (Pogoń Mogilno) - 3
- Krzysztof Chojnacki (Pogoń Mogilno) - 3
- Sebastian Fido (Orlęta Aleksandrów Kujawski) - 3
- Kieran Ollivierre (Orlęta Aleksandrów Kujawski) - 3
- Hubert Maciąg (Orlęta Aleksandrów Kujawski) - 3
- Łukasz Żuchowski (Noteć Łabiszyn) - 3
- Adrian Kowalski (Lider Włocławek) - 3
- Nikolas Brzeziński (Lider Włocławek) - 3
- Jan Dobko (Lider Włocławek) - 3
- Jakub Listkowski (Lech Rypin) - 3
- Bartłomiej Śmigrodzki (Lech Rypin) - 3
- Kamil Kuropatwiński (Kujawianka Izbica Kujawska) - 3
- Stanisław Łojewski (Kujawianka Izbica Kujawska) - 3
- Bartłomiej Mielczarek (Kujawianka Izbica Kujawska) - 3
- Oleg Tabaka (Kujawianka Izbica Kujawska) - 3
- Gabriel Silva (Cuiavia Inowrocław) - 3
- Szymon Maziarz (Cuiavia Inowrocław) - 3
- Patryk Wiśniewski (Cuiavia Inowrocław) - 3
- Marcel Strzyżewski (Chemik Moderator Bydgoszcz) - 3
- Damian Rysiewski (Chemik Moderator Bydgoszcz) - 3
- Paweł Zieliński (Chełminianka Chełmno) - 3
- Patryk Kozłowski (Wda Świecie) - 2
- Aron Maciejewski (Unia Wąbrzeźno) - 2
- Mikołaj Wojdak (Unia Wąbrzeźno) - 2
- Miguel Edelino (Tłuchowia Tłuchowo) - 2
- Luka Redek (Tłuchowia Tłuchowo) - 2
- Mariusz Cichowlas (Tłuchowia Tłuchowo) - 2
- Damian Stasikowski (Start Pruszcz) - 2
- Wiktor Majer (Start Pruszcz) - 2
- Dawid Duma (Start Pruszcz) - 2
- Samuel Gerc (Pomorzanin Toruń) - 2
- Krzysztof Szal (Pomorzanin Serock) - 2
- Radosław Mik (Pomorzanin Serock) - 2
- Jakub Makowski (Polonia Bydgoszcz) - 2
- Marcin Kaliski (Pogoń Mogilno) - 2
- Filip Jagielski (Pogoń Mogilno) - 2
- Artem Osmolovskiy (Orlęta Aleksandrów Kujawski) - 2
- Szymon Michałkiewicz (Orlęta Aleksandrów Kujawski) - 2
- Marcin Słowiński (Noteć Łabiszyn) - 2
- Grzegorz Kaniecki (Noteć Łabiszyn) - 2
- Erwin Mętlewicz (Łokietek Brześć Kujawski) - 2
- Maciej Pałczyński (Łokietek Brześć Kujawski) - 2
- Nazarii Murashko (Lech Rypin) - 2
- Łukasz Galanciak (Kujawianka Izbica Kujawska) - 2
- Marcin Bykowski (Kujawianka Izbica Kujawska) - 2
- Wiktor Majchrzak (Cuiavia Inowrocław) - 2
- Mariusz Miłek (Cuiavia Inowrocław) - 2
- Damian Zagórski (Cuiavia Inowrocław) - 2
- Kacper Wojtyszyn (Cuiavia Inowrocław) - 2
- Piotr Siekirka (Chemik Moderator Bydgoszcz) - 2
- Konrad Klatecki (Chemik Moderator Bydgoszcz) - 2
- Jakub Czesiński (Chemik Moderator Bydgoszcz) - 2
- Dawid Zaborowski (Chemik Moderator Bydgoszcz) - 2
- Dawid Bocian (Chełminianka Chełmno) - 2
- Dawid Rogulski (Chełminianka Chełmno) - 2
- Dawid Szpankiewicz (Chełminianka Chełmno) - 2
- Tymoteusz Majka (Wda Świecie) - 1
- Jakub Węgrzyn (Wda Świecie) - 1
- Szymon Kozłowski (Wda Świecie) - 1
- Tomasz Wypij (Wda Świecie) - 1
- Marcin Droż (Wda Świecie) - 1
- Sebastian Wiśniewski (Unia Wąbrzeźno) - 1
- Damian Orzechowski (Unia Wąbrzeźno) - 1
- Ohaga Chimezie (Unia Wąbrzeźno) - 1
- Szymo Pawłowski (Unia Wąbrzeźno) - 1
- Seweryn Truskolaski (Tłuchowia Tłuchowo) - 1
- Jarosław Kułaga (Tłuchowia Tłuchowo) - 1
- Donavan Ferreira (Tłuchowia Tłuchowo) - 1
- Adrian Bieńkowski (Tłuchowia Tłuchowo) - 1
- Damian Lubak (Tłuchowia Tłuchowo) - 1
- Szymon Winiarkiewicz (Tłuchowia Tłuchowo) - 1
- Oleksandr Ovsiak (Start Pruszcz) - 1
- Damian Argalski (Sparta dla Lidera) - 1
- Gabor Grabowski (Sparta Brodnica) - 1
- Łukasz Ciechowski (Sparta Brodnica) - 1
- Krystian Janczak (Sparta Brodnica) - 1
- Dawid Hinz (Sparta Brodnica) - 1
- Kacper Dzwonkowski (Sparta Brodnica) - 1
- Jakub Bojar (Sparta Brodnica) - 1
- Mateusz Brzóska (Sparta Brodnica) - 1
- Wojciech Wołk (Pomorzanin Toruń) - 1
- Robert Wesołowski (Pomorzanin Toruń) - 1
- Marek Piątkowski (Pomorzanin Toruń) - 1
- Mikołaj Roesler (Pomorzanin Toruń) - 1
- Wiktor Kaszyński (Pomorzanin T. dla Chemika) 1
- Aleksander Zieliński (Pomorzanin Serock) - 1
- Maksymilian Wołczek (Pomorzanin Serock) - 1
- Sebastian Smaruj (Pomorzanin Serock) - 1
- Damian Adamski (Pomorzanin Serock) - 1
- Mateusz Gorzycki (Pomorzanin S. dla Wdy) - 1
- Wiktor Dąbek (Polonia Bydgoszcz) - 1
- Mikołaj Szmelc (Polonia Bydgoszcz) - 1
- Miłosz Olejniczak (Polonia Bydgoszcz) - 1
- Robert Frasz (Polonia B. dla Kujawianki) - 1
- Kacper Lewandowski (Pogoń Mogilno) - 1
- Jakub Budzisz (Orlęta Aleksandrów Kujawski) - 1
- Maciej Murawski (Orlęta Aleksandrów Kujawski) - 1
- Remigiusz Wojnowski (Orlęta Aleksandrów Kujawski) - 1
- Marcel Wcisło (Orlęta Aleksandrów Kujawski) - 1
- Patrick Kasaira (Orlęta Aleksandrów Kujawski) - 1
- Szymon Brzeziński (Orlęta Aleksandrów Kujawski) - 1
- Mateusz Krajewski (Noteć Łabiszyn) - 1
- Dmytro Rudakov (Noteć Łabiszyn) - 1
- Bartosz Czyżewski (Łokietek Brześć Kujawski) - 1
- Marcin Pałczyński (Łokietek Brześć Kujawski) - 1
- Piotr Szczęsny (Łokietek Brześć Kujawski) - 1
- Damian Rutkowski (Łokietek Brześć Kujawski) - 1
- Kacper Orliński (Łokietek Brześć Kujawski) - 1
- Igor Trzciński (Lider Włocławek) - 1
- Bartłomiej Buliński (Lider Włocławek) - 1
- Tomasz Madej (Lider Włocławek) - 1
- Wiktor Wojciechowski (Lider dla Wdy) - 1
- Wiktor Wojciechowski (Lider dla Pomorzanina S.) - 1
- Radosław Rybka (Lech Rypin) - 1
- Szymon Koziatek (Lech Rypin) - 1
- Kamil Sternicki (Lech Rypin) - 1
- Artur Gajda (Kujawianka Izbica Kujawska) - 1
- Denys Shmatov (Kujawianka Izbica Kujawska) - 1
- Mateusz Wodziński (Kujawianka Izbica Kujawska) - 1
- Mariusz Kryszak (Cuiavia Inowrocław) - 1
- Ariel Jastrzembski (Cuiavia Inowrocław) - 1
- Dominik Kulak (Cuiavia Inowrocław) - 1
- Oliver Zaręba (Cuiavia Inowrocław) - 1
- Jan Rogowski (Chemik Moderator Bydgoszcz) - 1
- Kacper Klimkiewicz (Chemik Moderator Bydgoszcz) - 1
- Alan Majerski (Chemik Moderator Bydgoszcz) - 1
- Mateusz Skowroński (Chełminianka dla Tłuchowii) - 1
- Damian Gross (Chełminianka Chełmno) - 1
- Bartosz Majorek (Chełminianka Chełmno) - 1
- Karol Misiaszek (Chełminianka Chełmno) - 1
- Aleksander Witek (Chełminianka Chełmno) - 1
- Gracjan Buchholz (Chełminianka Chełmno) - 1
- Kacper Czesiński (Noteć Łabiszyn) - 1
Wideo. Bramki z 14. kolejki 4. ligi
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?