Wyniki wyborów samorządowych 2024 na prezydenta w Tomaszowie Mazowieckim
Pojawiły się już oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2024 na prezydenta w Tomaszowie Mazowieckim podane przez Państwową Komisję Wyborczą. Jak głosowali mieszkańcy? Przedstawiamy oficjalne wyniki PKW:
- WITKO Marcin - KWW MARCINA WITKO: 55,53% (12 974 głosów)
- KLATKA Barbara Ewa - KKW KOALICJA OBYWATELSKA: 26,4% (6 168 głosów)
- KUCHARSKI Piotr - KKW TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE: 10,95% (2 559 głosów)
- LEGĘNCKI Adrian - KWW WSZYSCY RAZEM: 7,11% (1 662 głosów)
Wyniki wyborów samorządowych 2024 do rady miasta z okręgów numer 1, 2, 3
Mamy już oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2024 do rady miasta z okręgów numer 1, 2, 3 podane przez Państwową Komisję Wyborczą. Jak głosowali mieszkańcy? Przedstawiamy oficjalne wyniki PKW.
Wyniki głosowania do rady miasta z okręgu nr 1
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ:
- OGÓREK Leszek Zbigniew: pozycja 1 : 1,94% (1 678 głosów)
- ŚWIDERSKI Dariusz Zbigniew: pozycja 2 : 1,94% (1 678 głosów)
- WOJCIECHOWSKA Bibianna Luiza: pozycja 3 : 1,94% (1 678 głosów)
- ZDONEK Aneta Lidia: pozycja 4 : 1,94% (1 678 głosów)
- OLEJNIK Roksana Zofia: pozycja 5 : 1,94% (1 678 głosów)
- BUCZYŃSKI Marian: pozycja 6 : 1,94% (1 678 głosów)
- ALBIN Irena Grażyna: pozycja 7 : 1,94% (1 678 głosów)
- KĘPA Aleksandra: pozycja 8 : 1,94% (1 678 głosów)
- KORAB-SOKOŁOWSKI Wojciech Józef: pozycja 9 : 1,94% (1 678 głosów)
- SZCZEPAŃSKA Marlena: pozycja 10 : 1,94% (1 678 głosów)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE:
- KUCHARSKI Piotr: pozycja 1 : 1,19% (1 026 głosów)
- GLICNER-WOŹNY Katarzyna: pozycja 2 : 1,19% (1 026 głosów)
- FORCZMANOWICZ Kamila Magdalena: pozycja 3 : 1,19% (1 026 głosów)
- FRANCZAK Beata: pozycja 4 : 1,19% (1 026 głosów)
- JAMKA Robert Andrzej: pozycja 5 : 1,19% (1 026 głosów)
- ANDRYSZCZAK Barbara Anna: pozycja 6 : 1,19% (1 026 głosów)
- PLICH Wojciech Adam: pozycja 7 : 1,19% (1 026 głosów)
- GRAT Bartłomiej Maciej: pozycja 8 : 1,19% (1 026 głosów)
- JARECKA-HAMPEL Aneta Małgorzata: pozycja 9 : 1,19% (1 026 głosów)
- SMEJDA Krzysztof Marcin: pozycja 10 : 1,19% (1 026 głosów)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA:
- SZCZUKOCKA Beata Maria: pozycja 1 : 3,19% (2 752 głosów)
- SMOLAREK Bogdan Jerzy: pozycja 2 : 3,19% (2 752 głosów)
- WALASIK Agnieszka Maria: pozycja 3 : 3,19% (2 752 głosów)
- PIERZCHAŁA Adam Arkadiusz: pozycja 4 : 3,19% (2 752 głosów)
- GAJEWSKI Wiktor Igor: pozycja 5 : 3,19% (2 752 głosów)
- BRZESKA-CZIŻOW Monika: pozycja 6 : 3,19% (2 752 głosów)
- PAWŁOWSKI Piotr Sławomir: pozycja 7 : 3,19% (2 752 głosów)
- WIETESKA Zdzisław: pozycja 8 : 3,19% (2 752 głosów)
- CZECHOWSKI Tomasz Michał: pozycja 9 : 3,19% (2 752 głosów)
- PATUSZCZYK Martyna Monika: pozycja 10 : 3,19% (2 752 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSZYSCY RAZEM:
- KWIATKOWSKI Dariusz Andrzej: pozycja 1 : 0,59% (509 głosów)
- BANASZCZAK Katarzyna Anna: pozycja 2 : 0,59% (509 głosów)
- SIUDZIŃSKI Jacek Stanisław: pozycja 3 : 0,59% (509 głosów)
- GACEK Michał Sylwester: pozycja 4 : 0,59% (509 głosów)
- WÓJCIK Andrzej Tadeusz: pozycja 5 : 0,59% (509 głosów)
- OKRUSZEK Iwona: pozycja 6 : 0,59% (509 głosów)
- JURKEVICH Bogusława: pozycja 7 : 0,59% (509 głosów)
- ŚWIĄTEK Arkadiusz Jacek: pozycja 8 : 0,59% (509 głosów)
- ŻAK Lidia Jadwiga: pozycja 9 : 0,59% (509 głosów)
- ZIELIŃSKA Małgorzata Izabela: pozycja 10 : 0,59% (509 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARCINA WITKO:
- WITKO Marcin: pozycja 1 : 3,09% (2 663 głosów)
- STAŃCZYK Beata: pozycja 2 : 3,09% (2 663 głosów)
- KOZIOROWSKI Piotr Kacper: pozycja 3 : 3,09% (2 663 głosów)
- SEREDYN Urszula Maria: pozycja 4 : 3,09% (2 663 głosów)
- CHOJNACKI Jakub Szymon: pozycja 5 : 3,09% (2 663 głosów)
- BADOWSKA Agnieszka Ewa: pozycja 6 : 3,09% (2 663 głosów)
- MUSIALIK Ewelina Magdalena: pozycja 7 : 3,09% (2 663 głosów)
- MACIEJEWSKI Piotr: pozycja 8 : 3,09% (2 663 głosów)
- KOWALCZYK Jerzy Jacek: pozycja 9 : 3,09% (2 663 głosów)
- BOROWSKI Konrad Waldemar: pozycja 10 : 3,09% (2 663 głosów)
Wyniki głosowania do rady miasta z okręgu nr 2
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ:
- CERAZY Łukasz Jan: pozycja 1 : 1,88% (1 491 głosów)
- RUDZKA Elżbieta Joanna: pozycja 2 : 1,88% (1 491 głosów)
- MISIAK Krzysztof: pozycja 3 : 1,88% (1 491 głosów)
- KURZDYM Magdalena: pozycja 4 : 1,88% (1 491 głosów)
- MALEWSKI Antoni Czesław: pozycja 5 : 1,88% (1 491 głosów)
- MICHALECKI Michał Andrzej: pozycja 6 : 1,88% (1 491 głosów)
- NYKS Teresa: pozycja 7 : 1,88% (1 491 głosów)
- WOŹNIAK Natalia Maria: pozycja 8 : 1,88% (1 491 głosów)
- SZYMAŃSKA Beata: pozycja 9 : 1,88% (1 491 głosów)
- LAUDY Monika Edyta: pozycja 10 : 1,88% (1 491 głosów)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE:
- KUCHARSKI Michał: pozycja 1 : 1,16% (921 głosów)
- FRYZIEL Kazimierz: pozycja 2 : 1,16% (921 głosów)
- NABIAŁEK Katarzyna: pozycja 3 : 1,16% (921 głosów)
- PAWŁOWSKI Jakub Edward: pozycja 4 : 1,16% (921 głosów)
- DĘBIEC Zbigniew Jan: pozycja 5 : 1,16% (921 głosów)
- MUCHLADA Krystyna: pozycja 6 : 1,16% (921 głosów)
- LATOCHA Izabela Mirella: pozycja 7 : 1,16% (921 głosów)
- CHĄDZYŃSKI Mariusz: pozycja 8 : 1,16% (921 głosów)
- LASZCZYK Marta Anita: pozycja 9 : 1,16% (921 głosów)
- LIS Konrad Łukasz: pozycja 10 : 1,16% (921 głosów)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA:
- KLATKA Barbara Ewa: pozycja 1 : 2,82% (2 238 głosów)
- KRASOŃ Lidia Anna: pozycja 2 : 2,82% (2 238 głosów)
- KRAWCZYK Marek: pozycja 3 : 2,82% (2 238 głosów)
- GRZYBOWSKI Mateusz: pozycja 4 : 2,82% (2 238 głosów)
- ŚWIECH Marzena Teresa: pozycja 5 : 2,82% (2 238 głosów)
- SKŁADOWSKI Bartłomiej: pozycja 6 : 2,82% (2 238 głosów)
- GRUDZIAK Szymon Jakub: pozycja 7 : 2,82% (2 238 głosów)
- ZYS Sebastian Sebi: pozycja 8 : 2,82% (2 238 głosów)
- CHARCZUK Katarzyna: pozycja 9 : 2,82% (2 238 głosów)
- MARTUSZEWSKA Agnieszka: pozycja 10 : 2,82% (2 238 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSZYSCY RAZEM:
- CZECHOWICZ Michał: pozycja 1 : 0,62% (491 głosów)
- NIKODEMSKA Jolanta Elżbieta: pozycja 2 : 0,62% (491 głosów)
- DĘBIEC Kacper Piotr: pozycja 3 : 0,62% (491 głosów)
- CIUPA Agnieszka Irena: pozycja 4 : 0,62% (491 głosów)
- STASZEK Monika Nina: pozycja 5 : 0,62% (491 głosów)
- CZEKAJ Adam Jan: pozycja 6 : 0,62% (491 głosów)
- OGŁUSZKA Agata Maria: pozycja 7 : 0,62% (491 głosów)
- JURKEVICH Sergiusz: pozycja 8 : 0,62% (491 głosów)
- BURIAN Agnieszka: pozycja 9 : 0,62% (491 głosów)
- BORYSOWSKI Konrad Piotr: pozycja 10 : 0,62% (491 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARCINA WITKO:
- SZYMAŃSKA Zofia Aleksandra: pozycja 1 : 3,53% (2 803 głosów)
- BATORSKI Jarosław Marek: pozycja 2 : 3,53% (2 803 głosów)
- KUCHTA Krzysztof Jan: pozycja 3 : 3,53% (2 803 głosów)
- ADAMCZYK Dominika Joanna: pozycja 4 : 3,53% (2 803 głosów)
- DZIUBAŁTOWSKI Krzysztof: pozycja 5 : 3,53% (2 803 głosów)
- SAKTURA Justyna Teresa: pozycja 6 : 3,53% (2 803 głosów)
- CZAPNIK Piotr Dominik: pozycja 7 : 3,53% (2 803 głosów)
- SZUSTOROWSKA Jolanta Barbara: pozycja 8 : 3,53% (2 803 głosów)
- JUDA Ryszard: pozycja 9 : 3,53% (2 803 głosów)
- WAWRO Tomasz Leszek: pozycja 10 : 3,53% (2 803 głosów)
Wyniki głosowania do rady miasta z okręgu nr 3
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ:
- LUBLIN Marta Agnieszka: pozycja 1 : 2,79% (1 632 głosów)
- POPŁAWSKA Marzanna Stanisława: pozycja 2 : 2,79% (1 632 głosów)
- SZMID Bogumiła: pozycja 3 : 2,79% (1 632 głosów)
- BŁOŃSKI Sławomir Paweł: pozycja 4 : 2,79% (1 632 głosów)
- PIOTROWSKI Paweł Grzegorz: pozycja 5 : 2,79% (1 632 głosów)
- AWDZIEWICZ Krzysztof Jan: pozycja 6 : 2,79% (1 632 głosów)
- LECHOWICZ Arkadiusz Stanisław: pozycja 7 : 2,79% (1 632 głosów)
- TRUKAN Ewa Elżbieta: pozycja 8 : 2,79% (1 632 głosów)
- ROGULSKA Barbara Bożena: pozycja 9 : 2,79% (1 632 głosów)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE:
- SOBCZYK Jolanta Iwona: pozycja 1 : 1,2% (704 głosów)
- RUTOWICZ Sławomir Mariusz: pozycja 2 : 1,2% (704 głosów)
- MILCZAREK Piotr Włodzimierz: pozycja 3 : 1,2% (704 głosów)
- GRONOSTAJ Daniel Jan: pozycja 4 : 1,2% (704 głosów)
- RUTKOWSKA Sylwia: pozycja 5 : 1,2% (704 głosów)
- MUSIAŁ Dariusz: pozycja 6 : 1,2% (704 głosów)
- ŻÓŁKIEWSKA Dominika Adrianna: pozycja 7 : 1,2% (704 głosów)
- WIECZOREK Ewelina: pozycja 8 : 1,2% (704 głosów)
- WARCHOŁ Anna: pozycja 9 : 1,2% (704 głosów)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA:
- JABŁOŃSKI Paweł: pozycja 1 : 3,63% (2 125 głosów)
- MENKE Katarzyna Monika: pozycja 2 : 3,63% (2 125 głosów)
- SZYMAŃSKI Sławomir: pozycja 3 : 3,63% (2 125 głosów)
- RADZIEWICZ Ewa: pozycja 4 : 3,63% (2 125 głosów)
- BYKOWSKI Paweł Bogdan: pozycja 5 : 3,63% (2 125 głosów)
- GALINIEWICZ Anita Beata: pozycja 6 : 3,63% (2 125 głosów)
- BŁACHOWICZ Anna: pozycja 7 : 3,63% (2 125 głosów)
- RYBICKA Martyna Natalia: pozycja 8 : 3,63% (2 125 głosów)
- BALICKI Robert Krzysztof: pozycja 9 : 3,63% (2 125 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSZYSCY RAZEM:
- BARAN Kazimierz: pozycja 1 : 1,25% (732 głosów)
- MĘCINA Ewa: pozycja 2 : 1,25% (732 głosów)
- KOŚCISTY Grzegorz Zdzisław: pozycja 3 : 1,25% (732 głosów)
- POGANOWSKA Iwona Bożena: pozycja 4 : 1,25% (732 głosów)
- POLITOWSKA Beata Katarzyna: pozycja 5 : 1,25% (732 głosów)
- BURIAN Robert: pozycja 6 : 1,25% (732 głosów)
- NAWROCKI Adam: pozycja 7 : 1,25% (732 głosów)
- DUNAJ Sylwia Kinga: pozycja 8 : 1,25% (732 głosów)
- SYGITOWICZ Mikołaj Marek: pozycja 9 : 1,25% (732 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARCINA WITKO:
- PRZEDBORA Elżbieta Anna: pozycja 1 : 2,23% (1 305 głosów)
- RYBAK Marcin: pozycja 2 : 2,23% (1 305 głosów)
- DRZEWOSKA-KOVAČ Agnieszka Beata: pozycja 3 : 2,23% (1 305 głosów)
- JABŁOŃSKA Jolanta Mieczysława: pozycja 4 : 2,23% (1 305 głosów)
- RABCZEWSKI Paweł: pozycja 5 : 2,23% (1 305 głosów)
- CZAPNIK Kamil Piotr: pozycja 6 : 2,23% (1 305 głosów)
- SZCZĘSNA Monika Patrycja: pozycja 7 : 2,23% (1 305 głosów)
- WÓJCIAK Rafał: pozycja 8 : 2,23% (1 305 głosów)
- DZIUBAŁTOWSKI Janusz: pozycja 9 : 2,23% (1 305 głosów)
Dane pochodzą z Państwowej Komisji Wyborczej i mogą podlegać aktualizacji. Wszelkie błędy należy zgłaszać bezpośrednio do PKW.
Premier Izraela stanie przed Trybunałem w Hadze? Jest wniosek o areszt
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?